У районі відповідальності ОТУ "Схід" на Донеччині окупанти відкривали вогонь десять разів. По захисниках Гнутового гатили з мінометів калібру 82 мм, Водяного – чотири рази з озброєння БМП-1, гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.
На підступах до Мар'їнки (двічі) і Пищевика відкривали вогонь з ручних протитанкових гранатометів (РПГ), а у першому випадку ще й зі стрілецької зброї.
Під ворожим обстрілом зі станкових протитанкових гранатометів (СПГ) і кулеметів великого калібру опинялись українські укріплення поблизу Красногорівки, зі стрілецької зброї – Старогнатівки.
У районі відповідальності ОТУ "Північ" на Луганщині бойовики також обстріляли українські укріплення десять разів. На околиці Новотошківського гатили з усього спектру озброєння – від артилерії калібру 122 мм і мінометів різних калібрів до стрілецької зброї; Залізне обстрілювали з 82-мм мінометів і кулеметів великого калібру.
Позиції ЗСУ поблизу Новолуганського тричі накривали вогнем з мінометів калібрів 120 і 82 мм, РПГ, автоматичних гранатометів і стрілецької зброї. На підступах до Хутора Вільного та Троїцького (двічі) гатили із СПГ і автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів у другому випадку.
З автоматичних гранатометів окупанти обстрілювали оборонців Новгородського, з кулеметів великого калібру – Кримського. Від початку доби 5 листопада бандформування дотримувались режиму припинення вогню.
Нагадаємо, 1 листопада, біля Золотого на Луганщині закінчилося триденне розведення сил і засобів. Розведення розпочалося опівдні 29 жовтня: українські військові та НЗФ бойовиків запустили у повітря зелені та білі ракети, що сигналізують про готовність до початку процесу.
Військовослужбовців ЗСУ почали відводити, попри відсутність семиденного режиму "тиші" та регулярні обстріли бойовиків. За процесом спостерігала Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ.
Докладніше про наслідки цього кроку читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Мале золоте, а ціна велика" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".