Більшість українців звинувачує у захопленні адмінбудівель на Донбасі російські спецслужби

Поділитися
Більшість українців звинувачує у захопленні адмінбудівель на Донбасі російські спецслужби Адмінбудівлі на Донбасі захоплює російський спецназ © uainfo.org
Для звільнення захоплених будівель на Донбасі потрібно вести переговори і застосовувати силу, вважають українці. Російських прапорів бачити не хочуть.

Більшість українців (57,2%) вважають, що захоплення відділень міліції і адміністративних будівель озброєними людьми у Донецькій області відбувалися за участю представників російських спецслужб, 18,5% дотримуються думки, що ці споруди захоплювали громадяни України (24,4% не мають певної думки з цього). Про це свідчать дані соцопитування Центру Разумкова.

При цьому 47% опитаних оцінюють захоплення цих споруд як терористичний акт, 16,6% - як народне повстання, 21,4% - як і те, й інше одночасно, 4,4% - обрали відповідь "ні те, ні інше".

Як теракт ці захоплення трактують 77% жителів Західного регіону, 58,3% мешканців Центрального регіону, 27,6% жителів Півдня і 23,8% жителів Сходу; як народне повстання - 1,4% мешканців Заходу, 6,8% жителів Центру, 21,5% жителів Півдня і 34% жителів Сходу; як і те, й інше одночасно - 12,4% мешканців Заходу, 21,8% жителів Центру, 35% жителів Півдня, 22,3% жителів Сходу.

85,8% громадян України негативно ставляться до підняття над адміністративними будівлями державних прапорів Російської Федерації, підтримують лише 4,5% опитаних. Такі дії не підтримує переважна більшість жителів усіх регіонів - від 97% на Заході до 72% - на Сході; підтримують - від 1% на Заході до 10% на Сході.

Відповідаючи на питання, яким чином керівництву держави потрібно поводитися з тими, хто захоплює відділення міліції і адміністративні будівлі із застосуванням зброї, найчастіше (38%) респонденти висловлюють думку, що владі потрібно задіяти переговорні методи, так і застосовувати силу. 28% схиляються до того, що потрібно виключно вести переговори, а 22,4% - покладатися на силові методи. Лише 1,8% вважають, що владі не треба втручатися в ситуацію.

Поєднання силових методів з переговорами підтримує відносна більшість жителів Західного (45,6%) і Центрального (44,1%) регіонів. Південці частіше підтримують переговорну тактику (37,9%) і поєднання переговорних і силових методів (34,6%). Відносна більшість (46%) жителів Сходу віддає перевагу веденню переговорів. !zn

Читайте також:

Україна має докази наявності російських солдатів на своїй території

Путін заперечує присутність російських військових на Донбасі

Шойгу заперечує причетність спецназу РФ до подій в Україні

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі