Більшість українців не вірять у Мінські угоди

Поділитися
Більшість українців не вірять у Мінські угоди Українці переконані в небажанні Росії виконувати Мінські угоди. До самих домовленостей також ставляться скептично © Міноборони України
Українці переконані, що Мінські угоди не виконуються Росією і сумніваються у їх доцільності.

Тільки 26,9% українців вірять, що виконання Мінських домовленостей дозволить встановити мир на Донбасі", не вірять - 60,7%, не визначилися зі своє думкою - 12,3%, свідчать дані опитування КМІС, яке було проведене у другій половині вересня.

Більшість українців не вірять, що Мінські домовленості зараз виконуються: 42,1% вважають, що "не виконуються, але є деякі позитивні зрушення", 28,8% переконані, що "зовсім виконуються".

Тільки 0,7% відповіли, що "повністю або практично повністю виконуються, 20% сказали, що "в основному, виконуються, але не повністю". Не визначилися зі своєю думкою - 8,3%.

Майже дві третини (63,5%) жителів України погоджуються з твердженням, що "керівництво Росії не буде сприяти повному виконанню Мінських домовленостей", не погоджуються - 17,4%.

Мінські угоди були підписані 12 лютого за підсумками переговорів лідерів України, Росії, Франції та Німеччини. Документ передбачає припинення вогню та надання Донбасу особливого статусу. Згідно з даними опитування Центру Разумкова, якщо у березні 2015 року позитивно їх оцінювали 34% опитаних, то у серпні 2015 року – лише 11,9%, тоді як частка тих, хто їх оцінює негативно, зросла з 22,2% до 44%.

Читайте також: У Мінську домовилися про відвід озброєння менше 100 мм

КМІС провів опитування з 17 по 27 вересня 2015 року на замовлення клієнта. Методом особистого інтерв'ю опитано 2041 респондента у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі