Більшість українців вважають, що умови життя в Україні зараз задовільні. 76% вірять – ситуація в країні покращиться

Інфографіка
Поділитися
Більшість українців вважають, що умови життя в Україні зараз задовільні. 76% вірять – ситуація в країні покращиться © Львівська ОДА
Соціологи також розпитали українців, що вони думають про досягнення та невдачі незалежної України, та чи задоволені вони подіями, які зараз відбуваються.

У грудні минулого року думки про те, що центральні органи влади майже не справляються зі своїми обов’язками, притримувались 9,3% українців. Про це йдеться в результатах опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Про те, що центральні органи влади частково справляються, сказали 46,5% респондентів. Ще 41% зазначили, що центральні органи справляються майже зі всіма своїми обов’язками.

Водночас у тому, що в майбутньому ситуація в Україні скоріш за все покращуватиметься, впевнені 76% громадян. Протилежної думки притримуються 7,7% опитаних. Ще 13,1% респондентів переконані, що ситуація не погіршиться, але й навряд чи покращиться.

КМІС

Що стосується умов життя в Україні, то 60,3% українців вважають їх загалом задовільними. На думку 29,5% вони погані, а 7,5% громадян вважають умови гарними.

Також респондентам ставили питання «Що ви скажете про досягнення та невдачі України, починаючи з 1991 року і до сьогодення». У відповідь 27,1% опитаних сказали, що переважали невдачі. Ще 46% сказали, що досягнення та невдачі компенсували один одного. А 20,1% вважає, що за час незалежності України переважали досягнення.

КМІС

При цьому 56,2% зазначили, що скоріше незадоволені подіями, які відбуваються у нашій країні зараз. Скоріше задоволені подіями 14%. А 24,6% українців однаково задоволені та не задоволені.

КМІС

Дослідження проводилося з 19 по 25 грудня методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) та винятково за мобільними телефонними номерами. Всього опитали 2007 респондентів, які репрезентують доросле населення України, за виключенням АР Крим і тимчасово окупованих територій Донбасу згідно з демографічною структурою, що існувала на початок повномасштабного вторгнення РФ. Статистична похибка при довірчій імовірності 95% становить 2.2%. За припущення, що дизайн-ефект такої вибірки за звичайних умов становить 1.1, максимальна похибка вибірки має бути не більше 2.5%. Водночас можуть бути додаткові зміщення, пов’язані з воєнним вторгненням, які наразі повноцінно оцінити неможливо.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі