Більшість українців вважають, що план дій держави з переходу від стану збройного конфлікту до миру має бути вже розроблений – КМІС

Поділитися
Більшість українців вважають, що план дій держави з переходу від стану збройного конфлікту до миру має бути вже розроблений – КМІС
Населення очікує, що ініціатива плану виходу зі збройного конфлікту буде виходити від президента.

Більше половини опитаних респондентів (54%) переконані, що план дій держави з переходу від стану збройного конфлікту до миру має бути розроблений вже зараз. При цьому ініціатором цього плану має бути Президент України. Про це свідчать результати омнібусу, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, презентація яких відбулася у середу, 17 березня, за сприяння Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, проекту ПРООН «Права людини для України» та Міністерства закордонних справ Данії.

Згідно з результатами опитування, 46% українців вважають, що ініціатором плану дій держави з переходу від стану збройного конфлікту до миру має бути саме Президент України. Ще 18,8% переконані, що ініціатива в ц ьому питання має належати Верховній Раді України. 

"Очевидно...Населення очікує, що план виходу зі збройного конфлікту буде виходити від президента", - підсумувала адвокаційна менеджерка Центру прав людини ZMINA, член робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи Альона Луньова.   

Дослідження КМІС проводилося упродовж листопада - грудня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів дорослих віком від 18 років. У результаті польового етапу було зібрано 2000 анкет.

Опитування відбувалося в усіх областях України, крім тимчасово окупованої території – Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі