Більшість українців підтримують відмову України від використання російського "Спутніка-V" – опитування

Інфографіка
Поділитися
Глава МОЗу заявляв, що Україна "Спутнік-V" в Україні не зареєструють "за жодних умов".

Рішення України не використовувати російську вакцину від коронавірусу "Спутнік-V" підтримують 63% українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» упродовж 24-28 березня. 

Цілком підтримують відмову України від "Спутніка-V" 42% українців, скоріше підтримує - 21%.

Щоправда, 23% українців мають протилежну думку: 10% зовсім не підтримує і 13% скоріше не підтримує. 

Тих, хто не підтримує відмову від російської вакцини, найбільше серед мешканців Півдня і Сходу.

Опитування проводилося упродовж 24-28 березня 2021 року серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

5 березня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що російську вакцину "Спутнік-V" в Україні не зареєструють ні за яких умов. "В інших країнах Російська Федерація не забирала територію і не розв'язувала війну. І жодним аргументом ви мене не переконаєте зареєструвати цю вакцину", - сказав міністр.

Посольства Великої Британії та США в Росії заявили, що не стануть вакцинувати своїх дипломатів російською вакциною проти коронавірусу, а привезуть власні вакцини.

У Словаччині в результаті політичної кризи, що спалахнула через таємну закупівлю російської вакцини «Спутнік-V», у відставку відправили міністра охорони здоров'я Марека Крайчі. Цю закупівлю прем'єр і глава МОЗ організували таємно навіть від інших партій коаліції.

А уряд Франції звинуватив Росію у використанні вакцини "Спутнік V" як інструменту для поширення впливу Москви та пропаганди, а не як засобу боротьби з глобальною кризою в галузі охорони здоров'я.

Поділитися
Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі