Більше двох тисяч українців попросили статус біженця в Польщі

Поділитися
Більше двох тисяч українців попросили статус біженця в Польщі За рік в Польщу попросилося більше 2 тисяч Українців © Польское радио
Крім українців, до Польщі найбільше просяться представники Росії чеченського походження.

За статусом біженця в 3 в 2014 році звернулися понад 2,1 тисячі громадян України. Про це повідомила прес-секретар Управління у справах іноземців у Польщі Ева Пєхота.

Якщо за попередні роки заяви про надання статусу біженця з України щорічно подавало в Польщі менше 100 чоловік, то в 2014 році ситуація кардинально змінилася. Піхота також зазначила, що не всі заяви розглядаються позитивно.

"Причиною відмови є той факт, що Управління перевіряє, чи має дана особа можливість проживати в безпеці на всій території України", - додала прес-секретар.

На думку представника управління, деякі громадяни можуть бути в безпеці в межах України.

"З-за цього більша частина заявників отримала негативне рішення. Лише кілька людей були охоплені охороною в Польщі", - підкреслила Піхота.

В Управління у справах іноземців Польщі в цілому в 2014 році надійшло понад 6 тисяч заяв. Крім українців, найчисленнішу групу громадян становлять представники Російської Федерації чеченського походження.

За даними ООН, кількість біженців і переміщених осіб з Донбасу перевищила мільйон чоловік. Станом на 28 листопада в сусідні з Україною країни з Донбасу виїхали 545 тисяч осіб, ще 490 тисяч чоловік виїхали в інші регіони або неоккупированные міста Донбасу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі