Полковник міліції, співробітник спецпідрозділу МВС "3 не планується. Про це офіцер повідомив 5 каналу.
Нагадаємо, будівлю КМДА в ніч на 11 грудня силовики не штурмували, а на Будинок профспілок було проведено атаку, яку було відбито мітингувальниками.
Після зриву підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом у країні різко загострилася політична криза. Десятки тисяч громадян взяли участь в акціях протесту з вимогою відставки уряду і президента, позачергових виборів Верховної Ради, підписання асоціації з ЄС. Найбільш масові протести проходять у Києві, їх посилив кривавий розгін 30 листопада співробітниками міліції мирної акції студентів на столичному Майдані Незалежності.
1 грудня в Києві відбулося півмільйонне народне віче, протестувальники заблокували Майдан Незалежності, вулицю Хрещатик, зайняли будівлю КМДА, спробували заблокувати Кабмін і Адміністрацію президента. Біля адміністрації президента на вулиці Банковій відбувся другий силовий розгін учасників Євромайдану. Постраждали десятки мирних громадян, у тому числі понад 40 журналістів.
8 грудня, на Народне віче прийшло, за різними оцінками, від 500 тисяч до мільйона осіб. Учасники Майдану заблокували вулиці біля Кабміну та Адміністрації президента барикадами. Пізно ввечері 9 грудня і в ніч на 10 грудня бійці Внутрішніх військ та "Беркуту" відтіснили протестувальників, барикади були ліквідовані. Вночі 11 грудня атака на Майдан повторилася - цього разу на Хрещатику, неподалік від Майдану Незалежності.
Відзначимо, що раніше правоохоронці заявили, що будуть діяти жорстко у тому випадку, якщо мітингувальники не звільнять захоплені адміністративні будівлі у Києві.
Окрім того, в ніч на вівторок співробітники силових відомств зачистили урядовий квартал. За попередніми даними, озвученими в ефірі Громадського телебачення, під час тисняви постраждали не менше 10 осіб. !zn
Читайте також:
Мітингувальники не збираються звільняти будівлю КМДА
У міліції розповіли про кількість постраждалих силовиків під час нічного штурму