У мережі почали розповсюджувати фейкове відео з логотипом BBC News, у якому повідомляється про доказ того, що нібито Україна здійснила ракетний удар по залізничному вокзалу в Краматорську 8 квітня. BBC закликала не поширювати цей ролик і завжди перевіряти інформацію на офіційній сторінці ВВС News, про що написала у Twitter.
За інформацією пресслужби, BBC намагається видалити відео з мережі.
"Нам відомо про фейкове відео під брендом BBC News, із якого начебто випливає, ніби Україна відповідальна за ракетну атаку на залізничний вокзал міста Краматорськ минулого тижня. BBC вживає заходів для того, щоб це відео було видалено. Ми закликаємо людей не поширювати його, а всі новини перевіряти на офіційній сторінці ВВС News", - йдеться в заяві.
У відео, поширеному російськими ЗМІ повідомили про те, що нібито серійний номер ракети “Точка-У”, яка вдарила по Краматорську, збігається з номером ракети ЗСУ.
Нагадаємо, 8 квітня російські окупанти атакували "Точкою-У" залізничний вокзал Краматорська, де тисячі мирних українців чекали на евакуацію. Удар росіян був навмисним та заздалегідь спланованим. Згодом стало відомо, що кількість загиблих вже зросла до 50, з них п'ятеро - діти.
Раніше Євросоюз і Пентагон заявили, що ракетний удар по Краматорську завдали саме військові РФ.