Аналітики визначили, де в Україні найбільша середня заробітна платня

Інфографіка
Поділитися
За даними дослідників, найбільша середня заробітна плата - у Львові.

Найбільше можливостей знайти роботу - в Києві, водночас у столиці найбільша конкуренція серед пошукачів роботи. Про це свідчать результати дослідження, проведеного аналітиками grc.ua.

Зазначається, що 25% усіх актуальних вакансій пропонують роботу саме у Києві та найближчих містах-супутниках. Та, незважаючи на це, столиця має найбільшу конкуренцію серед пошукачів роботи (26% усіх актуальних резюме). При цьому середня заробітна плата, яку пропонують в регіоні, становить 30 831 гривень. 

Харків займає друге місце за кількістю вакансій (4.6%) та резюме (3.4%). Середня заробітна платня в місті становить 25 362 гривень.

Трохи менше вакансій для працевлаштування пропонує Дніпро - там їх 4.2%. Крім цього, в обласному центрі Дніпропетровської області фіксують 2.3% резюме від усіх актуальних на кадровому порталі. Середня заробітна плата у місті - 19 393 гривень.

Найбільша середня заробітна плата в Україні - у Львові. Там середня компенсація складає 31 655 гривень. Це на 824 грн більше ніж у Києві. При цьому, як зазначають дослідники, 31% роботодавців готові платити навіть більше – від 43 500 гривень.

Середня заробітна плата в Одесі становить 22 159 гривень. Загальна кількість одеських як вакансій, так і резюме по 2.3%.

Раніше повідомлялося, що на початок квітня на одне вільне робоче місце в Україні претендували шість безробітних. Кількість зареєстрованих у Державній службі зайнятості безробітних становила 429 тисяч осіб. При цьому актуальних вакансій було близько 77 тисяч одиниць. 

За час карантину 440 тисяч українців були офіційно працевлаштовані через центри занятості. Однак якщо на початку карантину в Україні налічувалася 361 тисяча зареєстрованих безробітних, то нині їх уже 420 тисяч. Якщо в листопаді минулого року в середньому по Україні на одне вільне робоче місце претендувало три безробітних, то цього року — шість осіб. Про безробіття як проблему з проблем, особливо для тих, хто втратив роботу, читайте у статті Тетяни Кириленко «Вірусу безробіття комфортно в карантині».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі