Адвокат вдови Георгія Гонгадзе Мирослави Валентина Теличенко вважає, що в даний час існує можливість вийти на справжніх замовників вбивства журналіста.
"Я думаю, що зараз саме той період, коли ми можемо вийти на якийсь реалістичний результат. Зараз чи не остання можливість для слідчих органів в тому, можна чи ні встановити замовників", - сказала Теліченко на прес-конференції в Києві у вівторок, 15 вересня.
На її думку, в даний час слідство підходить до розслідування вбивства Гонгадзе комплексно.
При цьому адвокат зазначила, що розгляд апеляції на вирок екс-генералу МВС Олексію Пукачу, обвинуваченому у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, в даний час заблоковано деякими політиками, які, на її думку, використовують цей процес для компрометирования нинішньої влади.
Теліченко зазначила, що не розуміє позицію журналіста Олексія Подольського, який є потерпілим у справі Гонгадзе, і зі свого боку теж блокує розгляд апеляції.
У 2015 році, 16 вересня, виповнюється 15 років, як зник журналіст Георгій Гонгадзе.
Як відомо, Гія зник у Києві у вересні 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові. У 2009 році в Київській області знайдено останки черепа, які, за заявою Генпрокуратури, належать Р. Гонгадзе. Однак тіло досі не віддано землі, оскільки мама журналіста Л. Гонгадзе відмовлялася визнавати, що знайдені останки належать її синові.
Колишнього генерала МВС Олексія Пукача звинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе восени 2000 року. Він був затриманий 22 липня 2009 року. Тоді ж замовником убивства був названий екс-глава МВС Юрій Кравченко, який був убитий в 2005 році в своєму будинку.
29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві.
Проте ні Пукач, ні родина Гонгадзе з пригоровом не згодні. Мирослава Гонгадзе зазначає, що суд не назвав і не покарав головних винуватців смерті її чоловіка - замовників вбивства.
12 березня Спеціальна комісія МВС вирішила зняти гриф секретності з близько 80 носіїв інформації в рамках розслідування справи про вбивство Гонгадзе.