Абсолютна більшість українців не готові віддавати території агресору для припинення війни

Інфографіка
Поділитися
Абсолютна більшість українців не готові віддавати території агресору для припинення війни © Кирило Тимошенко / Facebook
Різниці між поглядами жителів різних регіонів зараз практично немає.

Абсолютна більшість опитаних українців (87%) вважають неприпустимими будь-які територіальні поступки російському агресорові, лише 8% респондентів готові платити таку ціну для досягнення миру і збереження незалежності, свідчить нове опитування КМІС.

Порівняно з липнем, частка тих, хто не готовий до територіальних поступок, зросла на три процентних пункти, а прихильників такого шляху припинення війни поменшало на два процентних пункти.

КМІС

Неготовність українців до поступок ворогові домінує в усіх регіонах країни. Навіть серед жителів Сходу, який зараз зазнає інтенсивних боїв, 85% респондентів проти поступок (готові на поступки – лише 10%), а серед жителів Півдня таких 83% проти поступок (готові – лише 10%). З травня на Сході зростає кількість тих, хто не готовий до жодних поступок: з 68% до 77% у липні та 85% – у вересні.

Серед респондентів, які до 24 лютого проживали на території, які зараз опинилися в окупації, до поступок готові лише 2% опитаних, не підтримують – 92%. Серед загалом внутрішньо переміщених осіб 6% опитаних підтримують поступки проти них 90%.

КМІС

Серед російськомовних українців 85% респондентів проти територіальних поступок (підтримують – 10%). Серед російськомовних росіян 57% опитаних виступають проти будь-яких поступок (підтримують – 24%).

КМІС

Всеукраїнське опитування проводилося упродовж 7-13 вересня 2022 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією номерів та подальшим статистичним зважуванням).

Опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше,, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим і окремих районів Донецької і Луганської областей).

Статистична похибка (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% - для показників, близьких до 10%, 1,1% - для показників, близьких до 5%. За умов війни, крім зазначеної формальної похибки, додається систематичне відхилення, пов’язане з проведенням опитування в умовах «воєнного часу».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі