Більшості українців, а саме 57%, не вистачить коштів на весь час карантину. Про це свідчать результати опитування дослідницької компанії Gradus.
Відомо, що учасниками опитування стали 1200 респондентів. Здебільшого це жителі міст, кількість населення в яких більше 50 тис., їх вікова категорія – від 18 до 60 років.
6,9% українців сказали, що їхніх заощаджень вистачить на кілька днів або менше, 12,1% - на один тиждень, 16,8% - на два тижні, 5,7% - на три тижні, 15,5% - на чотири тижні, 16,3% - на один-два місяці, 5,5% - на 3−4 місяці, 2% - на півроку, 4,3% - більш ніж на півроку.
Відомо, що найбільш негативно свої шанси на цей карантин оцінюють жителі Сходу.
Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив карантинні заходи в Україні ще на місяць - до 24 квітня.
На засіданні в середу, 25 березня, внесено зміни до раніше прийнятих урядом актів, якими дію раніше введених карантинних заходів продовжено з 3 до 24 квітня поточного року. Продовження карантину міністри проголосували одноголосно.
Станом на 25 березняофіційно підтверджено 113 випадків захворювання на Covid-19. Один хворий українець уже вилікувався. Чотири випадки стали летальними. Кабінет міністрів оголосив про запровадження в країні надзвичайної ситуації терміном на 30 днів.
З 12 березня в Україні діє карантин. Зокрема, у країні призупинили навчальний процес, заборонили пасажирські перевезення на міжрегіональному, міжміському, внутрішньорегиональном сполученні. Також заборонені залізничні перевезення.
У 10 регіонах вже введений режим надзвичайної ситуації. Відсьогодні режим НС почне діяти в Запоріжжі.
Докладніше про відмінності між режимом надзвичайної ситуації і надзвичайним станом, а також про механізми їх введення читайте в матеріалі ZN.UA.