Життя на Землі могло зародитися завдяки часткам космічного пилу

Поділитися
Життя на Землі могло зародитися завдяки часткам космічного пилу Життя на Землю принесли частки космічного пилу © spacetelescope.org
Біологічні молекули можуть мігрувати з планети на планету.

Вчені заявили про те, що життя на Землі виникло завдяки потокам космічного пилу, які занесли на планету біологічні молекули або навіть примітивні форми життя, повідомляє Phys.org.

На думку дослідників, частки космічного пилу, які бомбардують Землю, можуть приносити на неї мікроорганізми з інших планет або переносити земні мікроорганізми на інші об'єкти Сонячної системи або Всесвіту.

Згідно з розрахунками вчених, швидкість часток космічного пилу повинна становити близько 70 кілометрів на секунду для того, щоб частки, які знаходяться на висоті більше 150 кілометрів над поверхнею Землі, були вибиті за межі гравітаційного тяжіння.

Деякі бактерії, рослини і тварини можуть вижити в умовах вакууму, тому частина з них, у разі перебування в верхніх шарах атмосфери Землі, могла зіткнутися з космічним пилом і здійснити подорож на іншу планету.

Раніше вчені заявили про те, що життя на Землі могло зародитися в результаті впливу комети. В ході експериментів вчені використовували метальний пістолет для того, щоб виробити подібне на кометний вплив на заморожену суміш амінокислот, водного льоду та силікатів (форстеритів). У результаті було визначено, що амінокислоти змогли виробити більш складні пептиди – молекули, які формують білки.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі