Завтра Землю може накрити магнітна буря

Поділитися
Завтра Землю може накрити магнітна буря Сонце викинуло у бік Землі хмару плазми © Sputnik Грузия
Хмара плазми може пройти повз нашу планету.

У суботу, 27 листопада, на Землі очікується слабка магнітна буря. Як повідомляє Spaceweather, на Сонці стався корональний викид маси, який направив у бік нашої планети хмару плазми.

Зазначається, що магнітна буря, якщо станеться, буде класу G1, найслабшого. Вона розпочнеться на Землі пізно увечері 27 листопада.

Разом з тим, очікується, що більша частина плазми, викинутої зіркою, пройде південніше від нашої планети, торкнувшись її магнітосфери по дотичній. Але й частини хмари, що залишилася, має вистачити на те, щоб викликати полярні сяйва на Землі.

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, 27 та 28 листопада очікується збудження магнітосфери Землі. Імовірність магнітної бурі 27 листопада там оцінюють у 25%.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

tesis.lebedev.ru
tesis.lebedev.ru

Магнітні бурі - це обурення геомагнітного поля Землі, які можуть тривати від декількох годин до декількох днів, а також можуть мати різну інтенсивність. Вони впливають на роботу систем зв'язку, можуть викликати технічні збої.

Геомагнітні коливання можуть впливати на самопочуття людей похилого віку і метеозалежних людей. Так, людина може відчувати головний біль, запаморочення, нудоту, дратівливість, безсоння, болі в м'язах і так далі.

Нагадаємо, 28 жовтня на Сонці зареєстрували спалах класу Х1.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі