Як підкреслюють дослідники, більш темні хмари розташовуються глибше в атмосфері Юпітера, а світлі – вище. Яскраві хмари, швидше за все, являють собою аміак або аміак і воду в поєднанні з невідомими хімічними елементами.
Овальна структура, яка розташовується внизу знімка, при спостереженнях за допомогою наземних телескопів здається чисто білою, але на знімку "Юнони" можна помітити більш темні структури, розташовані в ній. Вчені підкреслюють, що в утворенні, разом з тим, не спостерігається руху, як у Великій червоній плямі. Дослідники припускають, що вітри сповільнюються до центру урагану.
"Юнона" була запущена 5 серпня 2011 року з мису Канаверал, Флорида (США), вона є частиною програми New Frontiers . До "Юнони" на орбіті Юпітера працював зонд Galileo, але "Юнона" першої в історії робитиме обліт планети через її полюси.
Апарат прибув на орбіту Юпітера 4 липня 2016 року. Він пробуде на орбіті планети ще кілька років і передаватиме на землю нові знімки. Після завершення роботи зонд буде знищено.