Японські вчені розробили роботизований хвіст для людей

Поділитися
Японські вчені розробили роботизований хвіст для людей Хвіст позиціонується як альтернатива тростини © Naked Science
Конструкція повинна допомогти балансувати тим, хто почав погано ходити.

Вчені з Університету Кейо створили роботизований хвіст для людей. За словами дослідників, конструкція повинна допомогти балансувати людям, які з якихось причин почали погано стояти на ногах, повідомляє Naked science.

Дослідники позиціонують свою розробку як альтернативу тростини. Створений вченими прототип нагадує хвіст морського коника, він використовує серію штучних хребців і чотири пневматичних м'язи. Кожен суглоб Arque складається з чотирьох захисних пластин і одного регульованого за вагою хребця.

У кожному суглобі пластини з'єднані разом за допомогою еластичних шнурів, в той час як хребці прикріплені до них за допомогою пружинного механізму для імітації опору деформації і стисливості скелета морського коника, а також для компенсації тангенціальних сил, які з'являються, коли пристрій починає рухатися.

Ще одним застосуванням хвоста є зміна центру ваги людини. Цю його особливість можна використовувати для підключення до віртуальної реальності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Related video

Раніше розробники компанії навчили двоногого робота Atlas паркуру. Робот навчився перестрибувати через колоду і підійматися на високі сходи. У компанії стверджують, що Atlas застрибує на сходи висотою 40 сантиметрів без втрати темпу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі