Японські лікарі вперше використали штучний інтелект для лікування пацієнта з раком крові

Поділитися
Японські лікарі вперше використали штучний інтелект для лікування пацієнта з раком крові Штучний інтелект допоміг врятувати життя людини © 4pda.ru
Комп'ютерна програма допомогла врятувати життя пацієнта.

Лікарі з Токійського інституту медичних досліджень вперше використали штучний інтелект для лікування пацієнта з рідкісною формою раку. Комп'ютерна програма Watson запропонувала змінити метод лікування, який застосовувався до цього моменту, що в підсумку врятувало життя людини, повідомляє агентство Кіодо.

Спочатку лікарі діагностували у пацієнта гострий мієлоїдний лейкоз і призначили лікування, яке відповідало цьому діагнозу. Разом з тим, лікування не принесло бажаних результатів, тому було вирішено задіяти штучний інтелект.

Читайте також: Штучний інтелект розгромив досвідченого льотчика в повітряному бою

Watson порівняв показники пацієнта з результатами 20 мільйонів клінічних досліджень і зробив припущення про те, що він хворіє іншою формою лейкозу, а значить, і лікування повинно бути іншим. Зміна тактики лікування дала позитивний результат, що дозволило врятувати життя хворого.

Раніше повідомлялося про те, що штучний інтелект зрівнявся в тесті IQ з чотирирічними дітьми. Автори використали тест WPPSI третього видання, який застосовується для дітей віком від 2,5 до 7 років. Щоб адаптувати видання для комп'ютерної програми, вчені використовували додаткові модулі, що переводять текстовий питання в набір ключових слів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі