Вчені заявили про те, що землеподібні планети мають схожу з Землею внутрішню будову. В ході досліджень вчені використали комп'ютерну модель PREM, яка є стандартною моделлю внутрішньої будови Землі. Дослідники додали в неї можливість змінювати масу і змоделювали шість відомих екзопланет з відомими масою і розміром.
Виявилося, що не дивлячись на відміну від Землі, інші планети повинні мати нікель-залізне ядро, що складає близько 30% маси планети. Іншу частину маси планети займають мантія і кора.
Нову комп'ютерну модель можна також застосовувати для вивчення невеликих холодних світів, таких як супутники і карликові планети Зовнішньої Сонячної системи. Наприклад, ввівши в систему масу і розмір Плутона, вчені визначили, що він на третину складається з льоду (головним чином водного, а також аміачного і метанового).
Модель також припускає, що планети мають схожий з Землею хімічний склад. Це припущення базується на аналізі змісту ключових хімічних елементів у сусідніх зоряних системах.
Раніше вчені встановили, що в надрах суперземель можуть знаходитися речовини, які не зустрічаються на Землі. Результати комп'ютерного моделювання показують, що тиск усередині таких планет забезпечує стабільність неможливих на Землі сполук магнію, кремнію і кисню: MgSi3O12 і MgSiO6, а також оксидів кремнію SiO3 і SiO. Характерні для Землі з'єднання виглядають як MgSiO3 і широко поширений оксид кремнію SiO2.