Влада Китаю має намір перевірити інформацію про генетично модифікованих близнюків

Поділитися
Влада Китаю має намір перевірити інформацію про генетично модифікованих близнюків Наукове співтовариство виступило з критикою дослідження
Університет, в якому працює вчений, заперечує свою причетність до експерименту.

Китайська Національна комісія з охорони здоров'я почне розслідування ситуації з народженням перших у світі генетично модифікованих близнюків, про яку в понеділок розповів учений Цзянькуй Хе, повідомляє AFP з посиланням на агентство "Сіньхуа".

За твердженням Хе, ДНК дівчаток-близнят була відредагована за допомогою методу CRISPR/Cas9. Дослідники відключили ген CCR5, що має виробити стійкість до ВІЛ у близнюків.

Разом з тим, китайські вчені та інститути розкритикували дослідження. Заяву з критикою експерименту підписали понад 100 дослідників.

Університет, в якому працює Хе, заявив про те, що він перебуває в неоплачуваній відпустці з лютого, а його дослідження є "грубим порушенням академічної етики і норм". "Дослідницька робота була проведена доктором Цзянькуй Хе за межами навчального закладу", - йдеться в офіційній заяві Південного університету науки і технологій.

Варто відзначити, що Хе розповів про появу генетично модифікованих близнюків в ролику на YouTube. Результати його роботи не були перевірені незалежними експертами і не були опубліковані в наукових журналах.

Незважаючи на те, що в Китаї заборонено клонування людини, прямої заборони на редагування та імплантацію життєздатних ембріонів там немає.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі