Визначено переможців конкурсу проектів марсіанського міста

Поділитися
Визначено переможців конкурсу проектів марсіанського міста Марсіанське місто буде складатися з 200 куполів © space.com
Конкурс проводився спільно NASA і ESA.

Команда інженерів Массачусетського технологічного інституту виграла конкурс проектів міста, в якому можуть жити колонізатори Червоної планети, повідомляє Space.com.

Конкурс проводився спільно NASA і ESA і припускав, що учасники запропонують вирішення проблем, з якими можуть зіткнутися колонізатори Марса. Зокрема, учасники повинні були запропонувати концепти житлових і досить стійких приміщень, які астронавти зможуть привезти з собою.

Запропонована інженерами МТІ концепція передбачає будівництво на Марсі житлових "дерев", з'єднаних один з одним за допомогою тунелів ("коріння"). "Дерева" являють собою купола, які будуть захищати астронавтів від радіації, а "коріння" дозволять їм безпечно подорожувати від одного купола до іншого.

Кожен подібний купол буде вміщати в себе 50 осіб, за задумом команди передбачається будівництво 200 куполів. Тобто, запропонований інженерами проект передбачає проживання на території поселення 10 тисяч осіб.

У вересні 2015 року фахівці NASA провели прес-конференцію, під час якої розповіли про те, що знайшли свідчення існування рідкої води на поверхні Марса. Пізніше агентством було представлене анімаційне відео, яке моделює рух потоків води на Червоній планеті.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі