Американський дослідник Філ Сентер звернув увагу на скелет дилофозавра, який зберігається в музеї Каліфорнії. Виявилося, що під кінець життя істота представляла собою "живий труп", оскільки страждала від цілого ряду серйозних ушкоджень. Результати дослідження вченого були опубліковані в журналі Plos One.
Вчений виявив перелом, що загоївся, на лівій лопатці і на лівій променевій кістці дилофозавра. Ліва ліктьова кістка мала сліди остеомієліту – гнійно-некротичного процесу. Динозаври, на відміну від ссавців, не мали можливості відновлення кісткової тканини. Очевидно, остеомієліт також вразив пальці передніх кінцівок істоти. Крім того, права променева кістка динозавра мала сліди трьох пухлин і стирчала з боку тварини.
На думку вченого, більш великий хижак вдарив дилофозавра, а потім кинув його об дерево. В результаті істота отримала сильні пошкодження лівого боку і була змушена більш активно використовувати правий, що призвело до ще більших порушень. Ймовірно, динозавр відчував сильний біль, особливо коли хапав здобич.
Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили рештки унікального арктичного динозавра, який отримав назву Ugrunaaluk kuukpikensis, що означає "стародавня тварина річки Колвілл". У довжину даний динозавр досягав близько 7,5 м. У часи Ugrunaaluk kuukpikensis Арктика була вкрита хвойними лісами, а середньорічна температура була +7 градусів за Цельсієм.