Витік повітря на МКС збільшився в п'ять разів, джерело поки не знайшли – ЗМІ

Поділитися
Витік повітря на МКС збільшився в п'ять разів, джерело поки не знайшли – ЗМІ Витік повітря на МКС збільшується © NASA
Джерело витоку в американському сегменті знайти не вдалося.

Витік повітря на МКС збільшився в п'ять разів за останні кілька місяців, повідомляє «РИА Новости» з посиланням на джерело в ракетно-космічній галузі. Разом з тим, в «Роскосмосі» стверджують, що безпеці екіпажу МКС і самої станції нічого не загрожує.

Відзначається, що вперше витік помітили в вересні минулого року. Тоді станція втрачала по 270 грамів повітря вна добу. До серпня 2020 року швидкість збільшилася в два рази, до 540 грамів на добу. Тому екіпаж ізолювали на два дні в російському сегменті станції, щоб знайти джерело витоку в решті станції. Але зробити цього не вдалося.

Тепер станція втрачає по 1,4 кілограма повітря на добу. Щоб виявити джерело витоку, екіпаж знову ізолювали в російському сегменті МКС. Разом з тим, пізніше в Центрі управління польотами в Х'юстоні повідомили командиру екіпажу станції Крісу Кессіді, що в американському сегменті витоку не виявлено. Ймовірно, що його джерело знаходиться в російському сегменті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Минулого тижня Міжнародна космічна станція здійснила маневр, який допоміг їй ухилитися від космічного сміття невідомого походження. За словами голови NASA Джима Бранденстайна, ситуація з космічним сміттям на орбіті погіршується.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі