Відповідь Ілону Маску: в ООН склали план боротьби з голодом

Поділитися
Відповідь Ілону Маску: в ООН склали план боротьби з голодом На боротьбу з голодом у світі потрібно 6,6 мільярда доларів © imaging-famine.org
Мільярдер пообіцяв виділити шість мільярдів доларів, якщо ООН представить детальний план.

Всесвітня продовольча програма (WFP) склала план боротьби з голодом, який дозволить врятувати життя 42 мільйонів людей. Там також закликали мільярдерів виділити кошти, що підуть на здійснення цього плану.

Таким чином в організації відповіли Ілону Маску, який пообіцяв виділити шість мільярдів доларів на боротьбу з голодом, якщо йому нададуть детальний план використання грошей.

«Велика кількість конфліктів, кліматична криза, наслідки COVID-19 та зростання витрат на підтримку нужденних призвели до кризи голоду у світі. 6,6 мільярда доларів США допоможуть запобігти голодній смерті 42 мільйонів людей у 43 країнах світу», - зазначили у WFP. Тому у програмі закликають найбагатших людей світу пожертвувати по шість мільярдів доларів для порятунку людей.

План використання коштів:

3,5 мільярда доларів підуть на купівлю та доставку продуктів харчування;

два мільярди виділять у вигляді готівки та ваучерів жителям регіонів, у яких продовольство можна купити на ринках;

700 мільйонів доларів необхідні на розробку та розширення програм з розподілу продовольства та ваучерів;

400 мільйонів підуть на фінансування програм у рамках WFP, включаючи координацію логістики та глобальний моніторинг голоду у світі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

На початку листопада статки Маска перевищили 300 мільярдів доларів, він став найбагатшою людиною у світі. Потім статок бізнесмена дещо зменшився, оскільки продав частину акцій Tesla. Разом з тим, Маск все ще займає перший рядок у рейтингу найбагатших людей світу.

Раніше Продовольча та сільськогосподарська організація ООН заявила, що за минулий рік проблема голоду у світі зросла переважно через пандемію COVID-19. Торік близько десятої частини населення світу – до 811 млн осіб – страждали від недоїдання. Для порівняння, у 2019 році цей показник становив близько 8,4% від загального населення у світі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі