За словами розробників, їхній винахід нагадує дитячу гру "гаряче – холодно". Учасники шукали на екрані заховані предмети, слухаючи закадровий текст. Рівень гучності та інші особливості звуку змінювалися залежно від того, наскільки близько гравець "підходив" до захованого об'єкта. Голос супроводжував порівняно гучний шум, що заважає сприймати коливання основного звуку.
У тестуванні гри брали участь 24 людини. Всі вони носили слухові апарати в середньому сім років. Ефективність гри вивчали за допомогою подвійного сліпого плацебо-контрольованого дослідження. Людей випадковим чином розподілили на дві групи: одні проводили час за спеціально розробленою грою, другі - за "грою-плацебо", ніяк не пов'язаною зі слухом. Ні учасники, ані вчені-експериментатори не знали, до якої групи належить кожен із гравців. На гру в учасників йшло за 3,5 години на тиждень, випробування тривали два місяці.
Щоб почати поширювати гру, її творцям доведеться провести ще кілька етапів тестування з більшою кількістю учасників. Автори гри вважають, що в перспективі такі методики можна буде розробляти з урахуванням новітніх технологій виготовлення слухових апаратів.
Раніше повідомлялося про те, що вчені знайшли білок, введення якого допоможе зупинити старіння. Випробування на мишах підтвердили, що введення в організм "омолоджувального" білка помітно покращує фізичний стан тварин. Також у літніх гризунів різко знижувалися шанси померти від серцевих захворювань. Це відкриття дає людям надію на те, що вони зможуть жити довше.