Вченим вдалося зупинити вимирання рідкісних черепах на Кайманових островах

Поділитися
Вченим вдалося зупинити вимирання рідкісних черепах на Кайманових островах Вимирання рідкісних черепах на Кайманових островах вдалося зупинити © Новое время
Кількість гнізд черепах різко збільшилася.

Вчені-екологи, які працюють на Кайманових островах, заявили про те, що їм вдалося зупинити вимирання рідкісних видів черепах. Як повідомляє «Новое время», останні дослідження показали, що кількість гнізд двох видів цих тварин різко збільшилася.

У 1998-1999 роках на трьох островах було знайдено всього 37 гнізд черепах, тепер же ця кількість збільшилася до 675. Цьому сприяло розведення черепах в неволі і скорочення традиційного промислу через жорсткість обмежень в 2008 році. Разом з тим, число особин все ще залишається нижче історичного рівня і тварини як і раніше стикаються з загрозами.

«Наші результати демонструють помітне відновлення популяцій морських черепах, які колись вважалися вимерлими на місцевому рівні. Ймовірно, що операція з розведення черепах у неволі на Каймановій черепаховій фермі (нині Центр Кайманових черепах) привела до збільшення популяції зелених черепах на острові Великий Кайман в перші роки моніторингу. Для довгоголових морських черепах важливим фактором були обмеження, накладені на промисел в 2008 році», - сказала доктор Дженіс Блюменталь з Департаменту навколишнього середовища Кайманових островів.

Кайманові острови були місцем з одними з найбільших в світі популяцій гніздових черепах, кількість яких досягало мільйонів. Але до початку 1800-х років кількість черепах різко скоротилася. Нове ж дослідження показує, що, незважаючи на досягнення критично низького рівня, гніздові популяції двох видів черепах значною мірою відновилися.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Раніше вчені описали новий вид равликів, який був знайдений в карстовому джерелі в Чорногорії. Новий вид назвали на честь сербського тенісиста Новака Джоковича.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі