Вчені відзначають, що Сіріус розташовується вдвічі далі, але світить у 16 разів яскравіше, тому його світло можна використовувати для гальмування зонда. Розрахунки вчених показали, що політ до Альфи Центавра займе близько 140 років, дістатися ж до Сіріуса можна за 69 років.
"Нам потрібен дуже легкий, міцний, стійкий до температури і такий, що добре відбиває, матеріал для вітрил, який може займати площу в кілька сотень квадратних метрів", - говорить Хеллер. За його словами, матеріал може бути заснований на графені з покриттям з метаматеріалу. "Якщо це спрацює, тоді людство дійсно може стати міжзоряним".
Варто відзначити, що вік Сіріуса оцінюється всього в 200 мільйонів років, тому шансів на те, що там можна буде знайти населені планети або хоча б планетну систему немає.
У серпні 2016 року стало відомо про відкриття землеподібної планети біля Проксими Центавра. Відстань від планети Proxima b до материнської зірки становить 7 мільйонів кілометрів – всього 5% від відстані між Землею і Сонцем. Планета знаходиться набагато ближче до своєї материнської зірки, ніж Меркурій до Сонця, але і сама Проксима набагато тьмяніша за Сонце. Тому виходить, що Proxima b потрапляє всередину жилої зони своєї зірки. За оцінками, температура на її поверхні дозволяє існувати вода в рідкому стані.