Вчені відкрили новий вид колібрі

Поділитися
Вчені відкрили новий вид колібрі Птах може з'їсти нектару в два рази більше власної ваги © bioone.org
Довжина тіла птаха досягає 11 сантиметрів.

Міжнародна група орнітологів виявила в Еквадорі новий вид колібрі. Як повідомляє ВВС, птах отримав назву Oreotrochilus cyanolaemus або гірська зірка з блакитний шиєю, оскільки його шия забарвлена в темно-блакитний колір. Довжина тіла птаха досягає 11 сантимеров.

За словами орнітологів, існує близько 300 колібрі даного виду і він знаходиться під загрозою зникнення. Під загрозою птахи опинилися через видобування корисних копалин. Новий вид проживає на висоті 3000-3700 метрів між провінціями Лоха і Ель-Оро біля Тихого океану.

Дзьоб птаха трохи загнутий і використовується для того, щоб дістати серцевини квітів чуккірагуа, які також відомі як "квітка Анд" або "квітка справжньої любові". Птах може з'їсти нектару в два рази більше власної ваги, а його серцебиття уповільнюється вночі для того, щоб впоратися з низькими температурами.

Раніше біологи з Японії описали новий вид карликових морських коників. Тварина отримала видову назву Hippocampus japapigu - "японська свиня". Морський коник мешкає на глибині від п'яти до 22 метрів в центрі і на південному сході Японії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі