Для створення прототипу використовувалися 10 комп'ютерів Raspberry Pi, стара зимова куртка, три акумуляторних батареї і сенсорний дисплей. За словами дослідників, вони створили платформу, яка поєднує в собі функції декількох обчислювальних пристроїв. Подібна куртка дозволить зробити дизайн переносних пристроїв більш дешевим і простим, дозволяючи користувачам підключатися до ресурсів хмари замість того, щоб носити з собою кілька компактних пристроїв.
Як заявив керівник проекту, "в даний час, якщо ви хочете мати при собі "розумний" годинник, смартфон, фітнес-трекер і "розумні" окуляри, вам доведеться купувати декілька дорогих пристроїв, який часто не можуть працювати разом. Так чому б не мати обчислювальну платформу завжди при собі, яка б об'єднувала навіть несумісні пристрої?"
Створена система містить у собі 10 гігабайт оперативної пам'яті і 320 гігабайт дискового сховища.
Раніше повідомлялося про те, що вчені створили "живий комп'ютер" з рослин. Головним аспектом у створенні "зелених комп'ютерів" стало відкриття полімеру PEDOT-S, яким вчені навчилися просочувати судини в деревині так, що вони одночасно продовжували транспортувати нутрієнти і воду по рослині, а також починали проводити струм.