Вчені склали періодичну таблицю технологій, які з'являться в майбутньому

Поділитися
Вчені склали періодичну таблицю технологій, які з'являться в майбутньому Вчені зібрали в одну таблицю найбільш перспективні технології © 4pda.ru
Технології розділені на чотири категорії, залежно від часу появи.

Вчені з Імперського коледжу Лондона склали періодичну таблицю зі ста найбільш важливих, на їхню думку, технологій майбутнього. Представлені в таблиці технології розділені на кілька груп залежно від часу появи і пофарбовані в різні кольори, в залежності від того, до якої категорії вони відносяться.

У таблиці представлено чотири групи технологій:

Зелені – технології, які вже розробляються на даний момент. У цю категорію ввійшли криптовалюти, глибоководні вітряні ферми, пасажирські дрони і роботи-постачальники, безпілотні автомобілі та інше.

Жовті– технології, які з'являться через 10-20 років. Сюди дослідники віднесли інтернет, який роздається за допомогою повітряних куль, безпілотні космічні кораблі і підводні човни, 3D-друк продуктів харчування і медикаментів, друк органів людини, автономних роботів-хірургів та інше.

Червоні - технології, які з'являться у віддаленому майбутньому, 20+ років. У цю категорію ввійшли смартфони, що імплантуються, чоловіча вагітність, роботизовані політики і члени рад директорів, завантаження даних в мозок і інше.

Сірі – малоймовірні, але можливі досягнення в науці. Сюди учені зарахували клонування людини, пересадку голови, телепатію, віртуалізацію всієї Землі та інше.

Крім того, дослідники відзначили номерами компанії, які вже розробляють ті чи інші технології.

Imperail College London

Раніше штучний інтелект виявив ліки від малярії в зубній пасті. У ході дослідження вчені підключили штучний інтелект для аналізу того, як збудник, малярійний плазмодій, взаємодіє з триклозаном, антибіотиком із звичайної "лікувальної" зубної пасти. Цей антибіотик, як пояснюють біологи, пригнічує розмноження бактерій, заважаючи роботі одного з їхніх ключових ферментів, який відповідає за складання жирових молекул, необхідних для нормальної роботи клітинних стінок мікробів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі