Вчені розповіли, з якого віку діти починають розуміти гумор

Поділитися
Вчені розповіли, з якого віку діти починають розуміти гумор Деякі діти починають розуміти гумор уже у віці одного місяця
На кожному новому етапі дорослішання дітей змішають різні речі.

Вчені з Брістольського університету, Університетів Шеффілда та Північного Вермонту провели дослідження, яке показало, як реагують на гумор діти віком до чотирьох років. Виявилось, що на кожному етапі дорослішання їх змішають різні речі, повідомляє «Популярная механика».

У дослідженні взяли участь батьки 671 дитини віком до 3,9 років, які жили на території Великої Британії, США, Австралії та Канади. Батьки дітей відповідали на 20 питань, спрямованих на визначення розвитку почуття гумору дітей у різному віці.

Виявилося, що найбільш ранній вік, у якому діти вже можуть розуміти гумор, становить один місяць. Але для різних дітей все йде по-різному, тому 50% дітей змогли досягти таких показників до двох місяців, а ті, що залишилися, - взагалі до 11 місяців.

У дослідженні брали участь діти старшого віку, і вчені змогли виділити у них 21 тип гумору. Кожен із них використовувався у певному віці. Так, діти до одного року в основному сміялися при грі у хованки чи лоскітці. Їх забавляли смішні звуки, вирази обличчя та інші дурниці.

Однорічні діти були здатні оцінити вже кілька видів гумору, які передбачали й отримання реакції від інших людей: тобто піддражнення, зняття одягу, залякування, табуйовані теми (наприклад, пов'язані з туалетом), наслідувальна поведінка.

Гумор дітей дворічного віку був ще складнішим і передбачав мовленнєвий розвиток. Крім того, діти в цьому віці були здатні на підлість, цінували висміювання інших та агресивний гумор.

Трирічні діти вже віддавали перевагу грі з соціальними правилами, наприклад, вимовляли непристойні слова, щоб викликати сміх. Вони також виявляли деякі здібності до розуміння каламбурів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Раніше психологи розповіли про те, як люди сприймають власну зовнішність. Виявилося, що те, як ми сприймаємо самі себе, значною мірою залежить від того, як людина сприймає свою особистість.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі