Вчені провели випробування прототипів скафандрів для висадки на Марс

Поділитися
Вчені провели випробування прототипів скафандрів для висадки на Марс Скафандр повинен бути достатньо гнучким для проведення досліджень © NASA
Скафандри розраховані на використання в умовах низької гравітації і невагомості.

Вчені з Університету Північної Дакоти провели випробування прототипів скафандрів, які будуть використовуватися астронавтами під час висадки на Марс. Про це повідомляється на офіційному сайті NASA.

Скафандри розробляються таким чином, щоб вони могли захистити людину, яка буде знаходитися всередині, і забезпечити їй подачу води і повітря, і разом з тим бути досить гнучкими для того, щоб астронавти могли робити необхідні маніпуляції на поверхні планети.

За словами дослідників, скафандри насправді представляють собою міні-космічні кораблі, спроектовані таким чином, щоб людина всередині відчувала себе максимально комфортно.

Читайте також: NASA уклало контракт на створення ракетних двигунів для польотів на Марс

NASA

Космічний центр NASA побудував два прототипи скафандрів, розроблені для роботи в умовах низької гравітації і невагомості. Скафандри пройшли випробування в умовах американської пустелі, а потім їхня перевірка була проведена на симуляторі у Флориді.

Раніше фахівці NASA провели випробування нових теплових екранів для космічних кораблів, які дозволять захистити корабель від спеки під час занурення в атмосферу планети і зробити уповільнення на необхідній висоті під час висадки на Марс.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі