Вчені офіційно визнали існування хмар "Судного дня"

Відео
Поділитися
Вчені офіційно визнали існування хмар Хмари "Судоного дня" можуть приймати страхітливі обриси
Рідкісний тип хмар був включений в нове видання Міжнародного хмарного атласу.

Всесвітня метеорологічна організація офіційно визнала рідкісний тип хмар, які іноді називають хмарами "Судного дня", і включила їх у нове видання Міжнародного хмарного атласу.

Рідкісний вид хмар, які можуть приймати форму, наприклад, людських облич, відомий давно, але не був вивчений і описаний. Подібне явище лякало людей, оскільки асоціювалося з Судним днем або навалою інопланетян.

Більше дев'яти років тому "апокаліптичними хмарами" зацікавився засновник "Товариства любителів хмар", англійський письменник Гевін Претор-Пинней. У 2009 році він запропонував присвоїти їм назву Undulatus asperatus (лат. – хвилясто-бугристий) і включити їх у загальну класифікацію хмар.

У нове видання атласу хмари увійшли під назвою asperitas (лат. – шорсткість, нерівність), оскільки за правилами назва повинна являти собою іменник. Крім цього, в атлас були додані ще 11 типів хмар.

Читайте також: Вчені створили освітлювальну систему потужністю 10 тисяч сонць

Вперше Міжнародний хмарний атлас був випущений у 1896 році, а в останній раз нові хмари були додані до нього у 1951 році.

Раніше фізики з Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії заявили про те, що їм вперше вдалося зняти нуклеацію кристала льоду в повітрі, з якого починається утворення перистих хмар.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі