"Досі виснаження і ожиріння вважалися полярними опозиціями, викликаними нестачею або надлишком калорій. Насправді ж обидві ці загрози викликані нерівними, нездоровими продовольчими системами, підкріпленими політичною економією, яка спрямована виключно на економічне зростання, ігноруючи наслідки для здоров'я і справедливості",- заявив один з дослідників Бойд Свинберн.
Крім того, зміни клімату часто розглядалися у відриві від "наук про здоров'я". Разом з тим, вчені наполягають на тому, що зв'язок між їжею, яку вживає людина, і системами, які її виробляють, викликає зростаюче занепокоєння. Факторами, що сприяють змінам клімату, є сільськогосподарська промисловість, що виробляє продукти харчування, транспорт, видобуток корисних копалин і зневага до шкідливих наслідків для екосистем.
Вчені наполягають на тому, що об'єднання трьох загроз в одну "глобальну синдемію" дозволить розробити спільні шляхи їхнього вирішення, включаючи політичну "інерцію". Автори дослідження виступають за укладення глобального договору, що обмежує вплив корпорацій, а також за створення фонду для підтримки громадських рухів, що вимагають прийняття політичних заходів.
Раніше повідомлялося про те, що вчені передбачили малий льодовиковий період у 2030-2040-х роках. На думку вчених, процеси, які відбуваються у двох шарах Сонця (одному – в конвенційній зоні і другому – ближче до поверхні), за період 26-го циклу досягнуть максимуму приблизно одночасно, але на протилежних сторонах зірки. Тому вони нейтралізують один одного, що приведе до різкого падіння сонячної активності в цілому.