Вчені навчилися "вимикати біль"

Поділитися
Вчені навчилися Вчені знайшли заміну сучасним знеболювальним засобам © wiki.ru
Новий метод допоможе уникнути неприємних побічних ефектів, характерних сучасним знеболювальним засобам.

Дослідники з Сент-Лїиського університету в штаті Міссурі знайшли новий спосіб "відключення" болю, який може призвести до появи лікарських препаратів, що не викликають звикання.

Сучасні методи придушення викликають нестерпний побічний ефект, погіршують якість життя і не повністю прибирають біль, пише Daily Mail, грунтуючись на результати медичних досліджень, опублікованих в журналі Brain.

Як зазначається, новий метод не викликає звикання і характеризується хорошою переносимістю на відміну від інших болезаспокійливих препаратів. У майбутньому він має допомогти людям, які зазнають хронічне відчуття дискомфорту.

У ході експериментів вчені виявили, що больовими відчуттями у гризунів можна управляти через стимуляцію рецептора A3 з допомогою аденозину (стимулятор природного походження) або синтетичних сполук, причому без побічних ефектів для організму. Тестування проходило на гризунах з хронічним нейропатичним болем, що виник в результаті пошкодження їх нервової системи.

Читайте також: Вчені заявили, що свідомість живе після смерті мозку

Таким чином, вчені прийшли до висновку, що знеболювальний ефект аденозину може забезпечити прорив в лікуванні хронічного болю. Хімічний препарат розглядається як протизапальний і протипухлинного агента.

Раніше вчені створили молекулу омолодження і почали випробовувати її на людях.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі