Технологія отримала назву Deep Voice. Для її навчання дослідники використали звуковий запис, який триває 800 годин і включає в себе 2400 різних голосів. Для ефективної роботи нейромережі потрібно близько 100 п'ятисекундних звукових сигналів, при цьому вона може обдурити системи розпізнавання голосу за допомогою всього десяти п'ятисекундних семплів.
Deep Voice точно імітує тембр і інтонації голосу, що робить вироблені нею звуки такими, що не відрізняються від справжніх, і, на думку творців, система знайде широке застосування в абсолютно різних областях. Наприклад, вона може бути використана для створення персоналізованих цифрових помічників, надання послуг з автоматичного синхронного перекладу, озвучування книг, фільмів та відеоігор. Більш того, нейромережа полегшить життя тим, хто з якихось причин втратив можливість говорити, і скрасить самотність дітей, читаючи їм казки на ніч, коли батьки поїхали у відрядження. Система вміє змінювати голос, роблячи його чоловічим замість жіночого або додаючи йому іноземний акцент.
Раніше Ілон Маск заявив про те, що штучний інтелект є найбільшою загрозою, з якою людство може зіткнутися як цивілізація і закликав до жорсткого державного регулювання розвитку штучного інтелекту.