В Японії розробили бадмінтон для тих, хто погано бачить

Відео
Поділитися
В Японії розробили бадмінтон для тих, хто погано бачить В Японії розробили гру в бадмінтон з дроном замість волана © Digital Nature Group
Замість звичного волана - дрон і ракетки без сіток.

Група студентів з університету Цукуба в Японії розробила пристрій, який допомагає людям зі слабким зором знову грати в бадмінтон, повідомляє Designboom.

Команда створила спеціальні ракетки без сіток і дрон замість волана, які працюють за тим же принципом, що і звичайний бадмінтон, але з невеликими відмінностями.

Перед початком дослідження студенти провели опитування серед людей, у кого поганий зір. Вони хотіли дізнатися, що найскладніше для них в грі в бадмінтон. Виявилося, що більшості людей важко стежити та знаходити волан, адже він дуже маленький і непомітний.

Саме тому розробники вирішили замість волана використовувати дрон, адже він великий, гучний і водночас легкий. Під квадрокоптер вони розробили спеціальні ракетки, в яких прибрали сітки та встановили замість них сенсори.

Ці датчики, своєю чергою реагують на наближення дрона до ракетки. Під час удару гравець не відбиває дрон, як волан, а пропускає його через кільце сенсорної ракетки.

Після цього сенсори ракетки посилають квадрокоптеру сигнал, і той летить у зворотному напрямку до супротивника. У комплекті до дрона є кілька різних кілець для ракеток. Нову систему вже випробували люди зі слабким зором.

Розробники вважають, що їх винахід в майбутньому можна буде використовувати на змаганнях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Нагадаємо, що на вулицях Сінгапуру за громадським порядком стежать роботи-патрульні. Роботи запрограмовані попереджати пішоходів про порушення правопорядку і зв'язуватися з поліцейськими, щоб ті особисто відчитали порушників по відеозв'язку.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі