Український математик Ілля Наливайко став одним з головних переможців конкурсу ЄС для молодих вчених

Поділитися
Український математик Ілля Наливайко став одним з головних переможців конкурсу ЄС для молодих вчених
Переможці були оголошені вчора під час церемонії в Університеті Саламанка (Іспанія) після дводенних віртуальних змагань

Єврокомісія оголосила переможців 32-го конкурсу ЄС для молодих вчених, в числі яких одну з перших премій отримав українець Ілля Наливайко за роботу в області математики «Властивості можливих контрприкладів до гіпотези Сеймура про другий сусідстві», про що стало відомо з повідомлення на сайті Європейської Комісії.

«Європейська Комісія оголосила переможців 32-го конкурсу ЄС для молодих вчених, при цьому найвищі нагороди були присуджені шести проектів з Болгарії, Німеччини, Ірландії, Іспанії, Туреччини та України. Переможці отримають по € 7 тис за кожен з цих проектів в сфері науки, технології, інженерної справи і математики, а також в області соціальних наук », - йдеться в повідомленні.

Цього року в конкурсі взяли участь 158 молодих науковців віком 14-20 років з 34 країн.

Учасники представили 114 різних проектів, які були розглянуті міжнародним науковим журі.

Загальний призовий фонд в € 93 тис був розподілений між головними 18 переможцями. Крім грошових призів, інші учасники отримали можливість здійснити візити до провідних наукові та дослідницькі компанії Європи.

Одну з перших премій конкурсу отримав українець Ілля Наливайко за роботу в області математики «Властивості можливих контрприкладів до гіпотези Сеймура про другий сусідстві».

Ілля Наливайко родом із Кам'янця-Подільського. У 2020 році він зайняв третє місце на III етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ з науковим дослідженням на тему "Дослідження гіпотези Сеймура з використанням штрафний функції".

Згаданий конкурс ЄС для молодих вчених був заснований Європейською Комісією в 1989 році з метою сприяння співробітництву між талановитими молодими людьми з різних країн, а також щоб відкрити для них можливість працювати під керівництвом провідних дослідницьких установ і вчених Європи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі