У США схвалили дослідження анабіозу

Поділитися
У США схвалили дослідження анабіозу Вчені почнуть дослідження анабіозу
Температура тіла пацієнта під час процедури падає приблизно до 10 градусів Цельсія.

Міністерство охорони здоров'я і соціальних служб США схвалило клінічні дослідження анабіозу для його подальшого застосування в хірургії. Повідомлення про це було опубліковано на сайті факультету хірургії Університету Арізони.

Ініціатором роботи з вивчення анабіозу став співробітник Університету Арізони Пітер Рі. Ще в 2014 році він запропонували радикальну процедуру заміни крові пацієнта на охолоджений сольовий розчин, який застосовується для зберігання нирок, призначених для пересадки. Температура тіла при цьому повинні впасти до 10 градусів Цельсія, після чого пацієнт впадає в стан анабіозу. Тоді ж Рі провів попередні випробування на тваринах.

Читайте також: Українські вчені винайшли протираковий засіб на основі антарктичного гриба

Рі планує використовувати процедуру анабіозу для проведення складних операцій. Пацієнту зі смертельною травмою вводиться розчин, у результаті температура тіла падає, а потім проводиться тривала операція. У звичайних умовах така операція неможлива: пацієнт помре до її завершення. Перші випробування процедури введення в анабіоз пройдуть в Балтіморі, у разі їхнього успішного завершення заплановано ще п'ять додаткових випробувань у різних медичних установах США.

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили ген інсульту. Виявлений ген отримав назву FoxF2. Він є у всіх людей, але у деяких веде себе особливим чином, що підвищує загрозу крововиливу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі