У ніч на 18 листопада жителі всієї північної півкулі Землі зможуть побачити пік метеоритного дощу Леонід, який представляє собою "феєрверк" з біло-блакитних паралельних смуг. Земля проходить крізь метеоритний потік Леонід з 15 по 22 листопада, в ніч на 18 листопада метеорити будуть падати по 15-20 штук на годину. Найкраще спостерігати його можна буде після півночі.
Метеоритний потік представляє собою згусток частинок, що залишилися від комети Темпля-Тутля, яка на даний момент знаходиться досить далеко від Землі. Останній раз вона наближалася до Сонця у 1998 році, наступна зустріч - тільки у 2031 році. Метеорити представляють собою піщинки розміром до горошини, які не долетять до Землі і згорять у верхніх шарах атмосфери, рухаючись зі швидкістю 71 кілометр на секунду.
Леоніди, породжені кометою Темпеля-Туттля, відносяться до одних із "найстаріших" метеорних потоків, вони відомі вже 3800 років і славлись красивими зірковими дощами в минулому. У 19 столітті був грандіозний зорепад, який нараховував до 500 мільйонів метеорів, які "запалили" все небо.
У жовтні цього року жителі Землі могли спостерігати метеоритний дощ Оріоніди. Для спостереження метеоритного дощу не потрібно було спеціального обладнання чи телескопів, достатньо просто вийти на вулицю і зосередити свою увагу на області неба навколо сузір'я Оріона.