Вчені місії "Кеплер" планують зібрати якомога більше наукових даних і доставити їх на Землю до того моменту, як телескоп перестане виходити на зв'язок. Дослідники підкреслюють, що встановити точні терміни повного витрачення палива важко, вони можуть тільки стежити за падінням тиску в паливних баках і зміною характеристик роботи двигунів.
Орбітальний телескоп "Кеплер" був запущений у 2009 році. У 2013 році один з двигунів телескопа вийшов з ладу, внаслідок чого була втрачена здатність до точної орієнтації інструмента в просторі. Однак телескоп продовжує використовуватися в рамках місії К2, націленої на спостереження за зірками в площині екліптики. За допомогою телескопа було виявлено більше трьох тисяч екзопланет.
Раніше повідомлялося про те, що вчені відкрили екзопланету з орбітою, що суперечить теоретичним моделям. Обертаючись навколо досить невеликої зірки, вона відхилена від площини обертання зірки на 76%. Планета має масу, близьку до маси Юпітера, але розташовується на більш близькій відстані до зірки.