Раніше цей штучний інтелект вже генерував відео з участю інших відомих особистостей, наприклад, Барака Обами та Дональда Трампа. У Facebook заявили, що поки не будуть видаляти ролик, хоча він і не справжній.
Авторами відео є група художників, які зазначають, що таким чином критично осмислюють технології, які можуть стати новою формою пропаганди. Останнім часом все частіше з'являються побоювання щодо того, що штучний інтелект може бути використаний при створенні фейкових новин. Критики також підкреслюють, що недостовірну інформацію все складніше відрізняти від правдивої.
Раніше штучний інтелект виявив ліки від малярії в зубній пасті. У ході дослідження вчені підключили штучний інтелект для аналізу того, як збудник, малярійний плазмодій, взаємодіє з триклозаном, антибіотиком із звичайної "лікувальної" зубної пасти. Цей антибіотик, як пояснюють біологи, пригнічує розмноження бактерій, заважаючи роботі одного з їхніх ключових ферментів, який відповідає за складання жирових молекул, необхідних для нормальної роботи клітинних стінок мікробів.