Російських військових захистять надміцною нанобронею

Поділитися
Російських військових захистять надміцною нанобронею Російських військових захистять надміцної нанобронею © rian.ru
Створені за допомогою нової технології надміцні пластини передбачається використовувати при виготовленні бронежилетів.

Російські конструктори розроблять для потреб військових нову технологію виготовлення бронематеріалів на основі нанопорошка карбіду бору, пише газета "Известия".

Створені за допомогою нової технології надміцні керамічні пластини передбачається використовувати при виготовленні бронежилетів, для захисту техніки та військових об'єктів.

Передбачається, що нова технологія дозволить у чотири рази зменшити вагу броні при збільшенні її ефективності у п'ять-шість разів. Зокрема, її можна буде використовувати для захисту літальних апаратів. Вартість готової "наноброні" буде на 15-25% нижче, ніж в існуючих комплексів захисту.

Нові бронежилети, як очікується, будуть захищати військовослужбовців від куль калібру 7,62 міліметра, витримуючи до п'яти влучень на відстані 70 міліметрів один від одного. Керамічні бронепластини для техніки зможуть затримувати кулі калібру 12,7 міліметра і 14,5 міліметра, витримуючи вісім влучень на відстані ста міліметрів один від одного.

Розробкою "наноброні" займається "Новосибірський електровакуумний завод - Союз" (НЕВЗ-Союз). Це підприємство було єдиним учасником відкритого конкурсу на розробку нових бронепластин, влаштованого міністерством промисловості і торгівлі Росії. Повідомлення про плани використання керамічної броні для захисту російських військових з'являлися і раніше. Так, керамічними бронепластинами передбачається оснастити військову техніку, вироблену на базі перспективної колісної платформи "Бумеранг", яку розробляє "Військово-промислова компанія". !zn

Читайте також:

Українську армію скоротять на третину

На озброєння армії США надійдуть стелс-мотоцикли

Росія створить лабораторію бойових роботів

Пентагон випробував костюм для перенесення тягарів

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі