Робота файлообмінника LimeWire припинена судом

Поділитися
Компанія Lime Group, що керує популярним файловим сервісом LimeWire, отримала наказ американського федерального суду щодо необхідності відключення ключових елементів свого сервісу.
Компанія Lime Group, що керує популярним файловим сервісом LimeWire, отримала наказ американського федерального суду щодо необхідності відключення ключових елементів свого сервісу.Приватна компанія, яка належить її засновникові Марку Гортону, веде свій судовий бій з галузевою асоціацією RIAA вже протягом чотирьох років. RIAA звинувачує LimeWire у наданні майданчика для нелегального обміну музичними матеріалами, які захищені авторськими правами. У травні цього року Lime Group була визнана винною у порушенні авторських прав, тоді як останні слухання, де буде визначено розмір штрафу, пройдуть на початку січня 2011 року. Згідно з рішенням суду, яке було опубліковано напередодні Окружним судом штату Нью-Йорк, Lime Group необхідно повністю відключити пошук, завантаження, розвантаження, відображення файлів і низку інших функцій. Постанова набуває чинності негайно. "Суд сьогодні виніс заборону, яка продовжує активну боротьбу з піратством в інтернеті. LimeWire і його засновник використовували чужу власність для особистого збагачення", - говорять у RIAA. У Lime Group кажуть, що мають намір виконати рішення суду. Прес-секретар компанії стверджує, що останній вердикт не зачіпає онлайновий магазин і він продовжить працювати. У позові група музичних видавців просить суд зобов'язати LimeWire припинити правопорушення, а також відшкодувати збитки, яких зазнав правовласник із розрахунку 150 000 доларів за кожну скачану пісню, а також по 30 000 доларів за інші правопорушення, пов'язані з авторськими правами. Варто відзначити, що у подібного роду справах метод розрахунку збитку грає ключову роль, відповідно до якого буде розраховуватися реальний збиток. У найгіршому для LimeWire випадку сума для відшкодування може бути астрономічною. У випадку з RIAA користувачі скачали через LimeWire мільйони треків. Також грає роль термін, зазначений у позові. В останньому випадку термін поки що відкритий. Раніше президент американської Національної асоціації музичних видавців (NMPA) заявив, що до їхньої асоціації входять 2500 звукових компаній і кілька тисяч індивідуальних виконавців і практично вони всі понесли збитки через дії LimeWire. У свою чергу організатори LimeWire кажуть, що їм відомий факт позову, але якимось чином коментувати його вони не планують. Нагадаємо, що деякий час тому LimeWire подала дані, згідно з якими сервіс починає масштабну реорганізацію та перехід на легальну схему роботи, окрім того Гортон повідомив, що Lime Group уже веде переговори з багатьма компаніями і музикантами.

За матеріалами CyberSecurity.ru

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі