Район Перської затоки до кінця сторіччя може стати занадто спекотним для життя – вчені

Поділитися
Район Перської затоки до кінця сторіччя може стати занадто спекотним для життя – вчені Вчені прогнозують, що спека і рівень вологості перевищать критичний поріг © planetanovosti.com
Вчені прогнозують, що спека і рівень вологості перевищать критичний поріг.

Вчені провели дослідження, в рамках якого визначили, що до кінця століття температура у країнах Перської затоки стане нестерпно спекотною для життя, якщо зміна клімату в бік потепління буде йти в тому ж темпі, в якому вона йде зараз. Повідомлення про це було опубліковано виданням Huffington Post.

Вчені вважають, що рівень вологості і спека перевищать критичний рівень. Температура повітря в деякі періоди буде досягати позначки вище 70 градусів Цельсія.

За твердженням дослідників, людина в стані відносно спокійно переносити спеку до 35 градусів Цельсія. У цьому випадку організм може охолодити себе сам за допомогою потовиділення. Якщо ж температура піднімається вище цієї позначки, людині може загрожувати тепловий удар або ж смерть.

Раніше повідомлялося про те, що експерти визнали 2014 рік найспекотнішим в історії метеоспостережень. Температура повітря на планеті в 2014 році виявилася найвищою за останні 135 років. Нові температурні рекорди побито в більш ніж 20 країнах Європи, за ними йдуть країни Африки, Азії і Австралія.

У 2015 році жертвами спеки в Пакистані стали 1330 осіб. Крім того, у кінці травня в Індії жертвами аномальної спеки стали не менше 2041 осіб.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі