Прогулянки у стратосферу стануть звичною розвагою вже з 2016 року

Відео
Поділитися
Прогулянки у стратосферу стануть звичною розвагою вже з 2016 року
Вже цього року у США почнуться випробування літального апарату, який може зробити прорив у космічному туризмі.

Новий проект, пов'язаний із космічним туризмом, виходить на фінішну пряму у США. Цілком імовірно, що вже у 2016 році, купивши квиток на спеціальну повітряну кулю за 75 тисяч доларів, будь-хто охочий зможе помилуватися Землею зі стратосфери.

Передбачається, що наповнена гелієм повітряна куля-стратостат, до якої буде прикріплено спеціальну герметичну гондолу, буде підніматися на 30-кілометрову висоту протягом 90 хвилин, передає "Російська газета". У наступні дві години польоту у стратосфері восьми пасажирам відкриється прекрасний вид на нашу планету. І в кінці буде 40-хвилинний спуск на землю.

Всередині капсули буде досить просторо для того, щоб ходити, і навіть буде невеликий бортовий бар із напоями, відзначає The Daily Mail.

У даний час компанія World View Enterprises, що базується в штаті Арізона, завершує розробку технічних параметрів майбутнього стратостата. Перші випробувальні польоти літального апарату компанія планує розпочати вже цього року, а через кілька місяців - почати попередній продаж квитків.

"Ми з нетерпінням чекаємо початку роботи цього доступного способу піднятися у космос", - заявила керівник проекту Джейн Пойнтер.

Хоча експерти називали "доступність" турне у стратосферу досить умовною - витратити 75 тисяч доларів за кілька годин польоту можуть тільки дуже забезпечені люди - пропозиція від World View Enterprises на ділі виявилася найбільш конкурентоспроможною на ринку приватного космічного туризму США.

Так, політ на орбіту на спеціальному планері компанії Virgin Galactic обійдеться у 250 тисяч доларів, а вихід у космос на ракеті XCOR Aerospace коштує 95 тисяч доларів.

Планується, що починаючи з 2016 року щотижня буде проводитися не менше одного польоту на стратостаті. Коментатори підрахували, що тільки у перший рік роботи компанія заробить 23,5 мільйона доларів.

Читайте також:

Перший український супутник зв'язку "Либідь" запустять у квітні 2014 року

Іран знову запустить в космос мавпу

Росіяни почали випробування космічного робота-андроїда

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі