Німецькі вчені задалися метою перевірити, як поведе себе коронавірус в умовах великого скупчення людей, наприклад, під час масових заходів, таких як концерт зіркового виконавця. Для цього дослідники розшукують 4000 бажаючих, готових послухати Тіма Бендзко в Лейпцигу. До концерту учасникам запропонують тест на COVID-19, який повинен показати негативний результат, повідомляє businessinsider.
Молодий виконавець і автор пісень Тім Бендзко досить популярний в Німеччині. Він досяг визнання публіки з піснею «Нур Noch Kurz Вельт retten» і став переможцем на конкурсі "Бундесбачення".
В планах у вчених відвідати три концерти:
- На першому виступі глядачі не будуть дотримуватися соціальної дистанції.
- На другому зайдуть в зал групами.
- На третьому концерті добровольцям запропонують лише сидячі місця у залі на значній відстані один від одного.
Глядачі будуть в масках і обов'язково користуватися флюоресцентним санитайзером, за допомогою якого медики простежать, яких поверхонь стосуються найбільше.
Дослідники вважають повна заборона на масові заходи загрозою професійному житті артистів і спортсменів, адже їх кар'єра безпосередньо залежить від концертів і матчів.
Нагадаємо, уряд США заплатить 1,95 мільярда доларів на закупівлю 100 мільйонів доз вакцини проти COVID-19 у Pfizer і німецької біотехнологічної фірми BioNTech SE, якщо вони зможуть успішно її розробити, повідомили компанії в середу.
Передбачається, що компанії отримають кошти на фінансування вакцини, якщо їх випробування будуть успішними і доведуть свою ефективність.
За словами Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США (HHS) і Міністерства оборони, угода дозволяє уряду США придбати додаткові 500 мільйонів доз. Вакцина буде надана американцям безкоштовно, хоча їх медична страховка може бути платною.
У клінічних випробуваннях Pfizer і BioNTech тестували вакцини, які вимагають двох ін'єкцій. Це означає, що поставка 100 мільйонів доз призвела б до вакцинації 50 мільйонів американців. Угода передбачає ціну в США 39 доларів за дві дози.
Адміністрація Трампа погодилася витратити мільярди доларів на розробку і закупівлю потенційних вакцин. Адміністрація запустила операцію Warp Speed - спільну програму HHS і Міністерства оборони - для прискорення розробки коронавирусных вакцин, методів лікування і діагностики.