На даний момент вчені за допомогою аналізу скам'янілих останків динозаврів і птахів епохи мезозою встановили, що архозаври кілька разів втрачали і знову обзаводилися зубами. Дослідники пропонували два пояснення такого стану речей: таким чином птахи ставали легшими і набували здатності до активного польоту або ж розвиток дзьоба і втрата зубів були взаємопов'язані.
У новій статті вчені припустили, що птахи могли втратити зуби, щоб прискорити розвиток зародків і зменшити час інкубації яєць. Довгий час інкубації яєць збільшує ймовірність того, що до кладки доберуться хижаки або паразити, тому зменшення часу розвитку ембріонів еволюційно вигідно. Сучасні птахи насиджують кладки від 11 днів до двох місяців безперервно і до трьох місяців з перервами.
У той же час дослідники відзначають, що гіпотеза не працює для черепах, у яких немає зубів, а час інкубації кладки може досягати чотирьох місяців. Також, деякі зубасті динозаври, наприклад T. Rex, мабуть, высиживали свої кладки.
Раніше вчені з'ясували, що полівки прерій здатні до емпатії. Раніше вчені вважали, що здатність до емпатії є тільки у тварин з відносно великим мозком: мавп, слонів, собак. Тепер же дослідники встановили, що полівки, відомі як хороші сім'янини, здатні надавати допомогу своїм друзям і родичам.