Вчені Єльського університету під час розкопок на північному сході штату Айова виявили решкти морських скорпіонів, які можуть виявитися найстарішими з усіх раніше знайдених. Скам'янілі рештки членистоногих були виявлені в гірській породі, вік якої становить 467 мільйонів років. Найдавніші з раніше знайдених морських скорпіонів перебували в породі, віком 458 мільйонів років. Загалом вченим вдалося знайти понад 150 фрагментів стародавніх членистоногих.
Виявлені в ході розкопок тварини відносяться до загону ракоскорпіонів або евриптерид. Автори виділили знахідку в окремий рід Pentecopterus. Ракоскорпіони отримали назву на честь грецької галери з відкритою палубою, петеконтора, оскільки їх зовнішній вигляд нагадує цей корабель. Найбільші особини в довжину становили 1,7 метра. Серед скам'янілих рештків знайдені фрагменти личинок, довжина яких становила близько 15 сантиметрів.
На відміну від багатьох інших членистоногих зовнішній вигляд Pentecopterus зазнавав значних змін у процесі росту. Вчені вважають, що дрібні особини за допомогою клешень могли полювати в донних відкладах на невеликих рачків. Дорослі ж особини полювали на більш велику здобич.
До цього часу точний період появи ракоскорпіонів не визначений. Вважається, що вони існували протягом усього палеозою (510-248 мільйонів років тому), причому за цей час членистоногі зуміли змінити середовище проживання. Так, якщо ранні форми мешкали в морях на мілководді, то вже 325-299 мільйонів років тому велика частина представників загону стала жити в прісній воді. Деякі представники евриптерид досягали в довжину двох метрів, однак довжина членистоногих більшості інших видів загону становила не більше 20 сантиметрів.
Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили один з найдавніших видів квітів на Землі. Вік рослини склав близько 125 мільйонів років.