За задумом розробників, назва нейромережі співзвучна з ім'ям художника Поля Гогена. Вона здатна створювати фотореалістичні зображення навіть на основі простого начерку з ліній і кружечків. В інтерфейсі програми доступні кілька "кольорів", кожен з яких відповідає об'єкту, який можна намалювати: так, в додатку є "кольори" для хмар, пагорбів, квітів, полів та інших атрибутів пейзажу.
На даний момент розробники представили демо-версію програми. Набір текстур, який доступний в ній, дозволяє створювати тільки пейзажі. Разом з тим, у статті, яка була написана вченими, вони також використовували нейромережу для створення зображень тварин, людей і об'єктів.
Раніше штучний інтелект виявив ліки від малярії в зубній пасті. У ході дослідження вчені підключили штучний інтелект для аналізу того, як збудник, малярійний плазмодій, взаємодіє з триклозаном, антибіотиком із звичайної "лікувальної" зубної пасти. Цей антибіотик, як пояснюють біологи, пригнічує розмноження бактерій, заважаючи роботі одного з їхніх ключових ферментів, який відповідає за складання жирових молекул, необхідних для нормальної роботи клітинних стінок мікробів.